top of page

Peeping Toms

Sosyal hayatlarını, evlerini, barklarını, gittikleri yemekleri; özel dediğimiz hayatlarını sosyal medya da paylaşan ahali... Sizi takip etmiyorum, takip edilmenizi önermiyorum, paylaşımlarınızı insan sağlığı ve toplum sağlığı açısından tehlikeli buluyorum... Niyetinizi bilemem, 'eş-dostla paylaşıyım istedim' de olabilir, 'biz de dostlarla varız' gibi bir kükreme de olabilir ancak görsel dünya üzerine iş üreten, çalışan, okuyan, araştıran bir sanatçı olarak şunu söyleyebilirim ki... Kadrajlarınız, karşıya direk ilettiğiniz mesaj; 'beni izleyin', 'beni röntleyin'. Bundan aldığınız tatmini anlamak istemiyorum nitekim psikolog değilim. Birbirinizi gözetlemeye meraklı olmanıza ve karşınızdakini gözetler pozisyonunda bıraktığınız fotoğraflar paylaşmanıza da hayret ediyorum.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

herkesi kendiniz gibi sanmayın... ergen bir toplumun bir türlü olgunlaşamayan sevgili bireyleri, bazı insanlar sizden daha olgun olabilir, bari bunu olgunlukla karşılayın.

Doğaya hükmetmeye çalışan garibanlar Saygı duyup, rüzgarı dinlemeyi öğreneceklerdi elbet.

Geçen haftaya depremle başlayarak hepimizin dünyası altüst oldu. Bütün hafta bulabildiğim tüm programları izledim. Özellikle Youtube Deprem Ortak Yayını’nda toplanan genç kadroyu tebrik ederim. Konunu

bottom of page